Sivok Jiří

* 29.4.1988 v Českých Budějovicích
 
Stručná autorská kariéra:

Psát začal zhruba od 14 let. Zajímá ho především žánr fantasy a horor. Je členem Jihočeského klubu Obce spisovatelů. Několikrát byl garantem Literárních večerů s autorským čtením. Účastní se literárních soutěží (Psaní pod černou věží - 2. místo (rok 2009) Rokle šeré smrti -3. místo (rok 2009), 4. místo (2010), 1. místo (2011))
V roce 2010 mu vyšel sborník hororových povídek Příběhy noci a v Českém rozhlasu byla odvysílána audio-dramatizace jeho textu Úsek dopravních nehod. Za jeho literární počiny v roce 2010 obdržel, v rámci akce Zeyerovi Vodňany ocenění Zeyerův hrnek.

Autor také založil HSF klub (https://www.facebook.com/HsfKlub?fref=ts)pro začínající spisovatele hororu, sci-fi a fantasy, kde se zaměřil na pomoc začínajícím autorům a společně se členy Jihočeského klubu Obce spisovatelů pořádá soutěže a vydává almanachy (Poselství píšťaly, Tiché Písky).

Nyní autor dokončil práce na novele Smrt bývá nehezká a společně s Veronikou Mayerovou připravuje video recenze, které se budou publikovat na facebooku a jiných webech zaměřených na žánrovou literaturu.